Contributi tramite IP classico per 87.16.159.26
Apparenza
Risultati per 87.16.159.26 discurruta log dî blocchi riggistri blocchi globali riggistru di l'abbusi
6 gnt 2007
- 15:1615:16, 6 gnt 2007 diff cron +10 Discussioni utenti:Santu →Scn 10.000
- 15:1315:13, 6 gnt 2007 diff cron +327 Discussioni utenti:Santu scn 10.000
- 14:3814:38, 6 gnt 2007 diff cron +50 U Vallu +ja
- 14:3614:36, 6 gnt 2007 diff cron +28 N Sala Cunzilina Rinnirizzamentu â pàggina Sala Consilina
- 14:3514:35, 6 gnt 2007 diff cron +903 N Sala Cunzilina (Salernu) Pàggina nova: {{Cumuni Talianu| nomucumuni=Sala Cunzilina| mmaggini=Sala Consilina-Stemma.png| nomuufficiali=Sala Consilina| riggiuni=Campania| pruvincia=Salernu (SA)| ...
- 14:2714:27, 6 gnt 2007 diff cron +748 N Sapri Pàggina nova: {{Cumuni Talianu| nomucumuni=Sapri| mmaggini=StemmaComuneSapri.jpg| nomuufficiali=Sapri| riggiuni=Campania| pruvincia=Salernu (SA)| superfici=13| abbitant...
- 14:2214:22, 6 gnt 2007 diff cron +4 Aruòpule Nuḍḍu riassuntu dû canciamentu
- 14:2114:21, 6 gnt 2007 diff cron +4 U Vallu Nuḍḍu riassuntu dû canciamentu
- 14:2114:21, 6 gnt 2007 diff cron +33 N Vallu dâ Lucania Rinnirizzamentu â pàggina Vallo della Lucania
- 14:2014:20, 6 gnt 2007 diff cron +894 N U Vallu Pàggina nova: {{Cumuni Talianu| nomucumuni=Vallu dâ Lucania| mmaggini=Vallo della Lucania-Stemma.png| nomuufficiali=Vallo della Lucania| riggiuni=Campania| pruvincia=[[Pruvincia di Salernu|Sal...
- 14:1414:14, 6 gnt 2007 diff cron +22 N Agropuli Rinnirizzamentu â pàggina Agropoli
- 14:1414:14, 6 gnt 2007 diff cron +820 N Aruòpule Pàggina nova: {{Cumuni Talianu| nomucumuni=Agropuli| mmaggini=StemmaComuneAgropoli.jpg| nomuufficiali=Agropoli| riggiuni=Campania| pruvincia=Salernu (SA)| superfici=32,...
- 13:5313:53, 6 gnt 2007 diff cron +27 Baviera Nuḍḍu riassuntu dû canciamentu
- 13:5213:52, 6 gnt 2007 diff cron +70 Mònacu di Baviera Nuḍḍu riassuntu dû canciamentu
- 13:5013:50, 6 gnt 2007 diff cron +83 Principatu di Mònacu Nuḍḍu riassuntu dû canciamentu
- 13:3513:35, 6 gnt 2007 diff cron +1 639 N Mònacu di Baviera Pàggina nova: thumb|right|250px|Panurama di Mònacu '''Mònacu''' (''München'' 'n tidiscu, ''Monaco di Baviera'' 'n italianu) è la terza cità pi nùmmiru d'abbita...
- 13:3413:34, 6 gnt 2007 diff cron 0 Amburgu Nuḍḍu riassuntu dû canciamentu
- 13:2913:29, 6 gnt 2007 diff cron +26 Culonia Nuḍḍu riassuntu dû canciamentu
- 12:5812:58, 6 gnt 2007 diff cron +1 432 N Amburgu Pàggina nova: thumb|right|250px|Panurama di Amburgu '''Amburgu''' (''Hamburg'' 'n tidiscu, ''Amburgo'' 'n italianu) è la sicunda cità pi nùmmiru d'abbitanti dâ...
- 12:5712:57, 6 gnt 2007 diff cron 0 Birlinu Nuḍḍu riassuntu dû canciamentu
- 12:5712:57, 6 gnt 2007 diff cron +12 Birlinu Nuḍḍu riassuntu dû canciamentu
- 12:5512:55, 6 gnt 2007 diff cron +36 Birlinu Nuḍḍu riassuntu dû canciamentu
- 12:4812:48, 6 gnt 2007 diff cron +51 Hannover Nuḍḍu riassuntu dû canciamentu
- 12:3512:35, 6 gnt 2007 diff cron +22 Culonia Nuḍḍu riassuntu dû canciamentu